MÖBLER / Skåp & hyllor / Dokumentskåp 7685138
nr 768 5138
Dokumentskåp
50/60-tal, bemålat, längd: 102, djup: 34, höjd: 77
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 juli 2012
kl 18:10:20
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
550 kr